,

Toshiba 40TL838 – recenzja

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

Komentarze: 7

UWAGA: Komentarze nie na temat, personalne, obraźliwe będą kasowane.
Nie karmić trolli - do frustracji i zagłodzenia trolla doprowadzisz nie reagując na jego komentarze.
 1. Bart | Cyfrowa-TV.eu, :

  Szkoda, że Toshiba pożałowała chociaż jednej pary okularów.

 2. martinelka, :

  Ten test to jakiś żart. Brak specyfikacji jak telewizor radzi sobie z odtwarzaniem nowych formatów z usb, brak istotnej informacji o problemach z dźwiękiem DTS. Pominięto mnóstwo istotnych szczegółów. Autor testu najwyraźniej opiera recenzje na odrobinie informacji zdobytych w internecie, nie trudząc się wykonaniem rzetelnego testu.

 3. Paweł, :

  Brak DTS’a nie jest problemem, a po prostu Toshiba nie ma wykupionych kodeków – DTS kosztuje i to niemało, w zasadzie tylko Szajsung w niego zainwestował (nie jestem pewien co do Panasonica, czy przypadkiem też nie).

 4. matt, :

  Recenzja nie jest żadną recenzją . Żeby ten telewizor się dobrze sprzedawał wystarczy prawdziwe 100 hz ( nie jak u samsunga fałszywe cmr), świetne skalowanie SD, mnogość odtwarzanych formatów video. Właściwie 3D w tej cenie dostajemy gratis. Miałem brać Samsunga serii 5 ale po porównaniu jakości obrazu wybrałem Toshibe. Tym bardzie że matryce Samsunga są czasem do bani – podobno zależy to od serii.

 5. tvmaniak, :

  to ma byc test ? hhahahaha zaczolem sie dopiero rozczytywac a tu koniec…gosc z hdtv peel walnoł recenzje gdzie praktycznie nie pominol zadnego detalu a to wyglada jak smieszny artykul na onecie…ostatni raz tubylem

 6. jacekg, :

  Czasami dłużej, nie znaczy lepiej ;)

 7. Janusz, :

  Jestem “szczęśliwym ” posiadaczem telewizora TOSHIBA 40TL838 i właśnie po 1,5 roku użytkowania pojawiły mi się paski .W związku z tym nie idzie oglądać programów. Szkoda bo telewizor do tej pory sprawował się ok. Fakt dżwięk w w/w telewizorze nie powala.Bywa że przy niskich barwach dżwięku telewizor cały “brzęczy”.


REKLAMA