,

Nocna wyprzedaż w Media Expert startuje o 21:00

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

Komentarze: 10

UWAGA: Komentarze nie na temat, personalne, obraźliwe będą kasowane.
Nie karmić trolli - do frustracji i zagłodzenia trolla doprowadzisz nie reagując na jego komentarze.
 1. Adi Das, :

  sciema na maxa, takie same ceny koncowe na ceneo.pl u konkurencji, zaden produkt nie posiadał tak wysokiej ceny przed rabatem jaka podaje media expert

 2. Jaga, :

  Coś muszą zrobić aby od nich oferta była bardziej atrakcyjna, to nie pierwszy i na pewno nie ostatni raz że sklepy oszukują klientów ale oni to chyba nazywają chwyt marketingowy:)

 3. jacekg, :

  Różnie bywa z promocjami w różnych sklepach – raz promocje są bardzo opłacalne, innym razem może to być faktycznie “ściema”

  Dlatego zawsze poniżej -w każdym tekście – znajdziecie link, m.in. do Ceneo.pl, by porównać czy dany zakup jest opłacalny

 4. Mike, :

  jest Toshiba 10 cali IPS z GPS i bluetooth za 999 PLN (w ceneo za 1200), więc wg. mnie okazja

 5. Mike, :

  aa ta toshiba ma tegrę 3 i zbiera pozytywne recenzje (working time 7 h). Niestety nie da się jej zrotować, ale za tą cenę chyba warto?

 6. halun, :

  a widzieliście może jakiś okazyjny smartfon? chciałem kupić cos do 700 zł, ale wczoraj przegapiłem wyprzedaż

 7. kosmaty, :

  Ja tam wyszedłem zadowolony i obkupiony! Polecam takier promocje, bo choć nie kupiłem tego telewiora co chciałem, to i tak udało mi się coś upolować w guście ;)

 8. kunasklepowa, :

  Abstrachując od Waszych dyskusji na temat tego czy dobre promocje czy nie, powiem jedno. Ja że tak powiem jestem chwytaczem okazji i w media expercie udało mi się wyłapać najwięcej rzeczy na promocji, obniżce, wyprzedaży… jak zwał tak zwał… jak ktoś robi z głową, to i z głową wyjedzie z promocji :)

 9. spartakus, :

  to luknij na to (dostałęm w newsletterze) – www.mediaexpert.pl/katal…16273.html po wpisaniu kodu rabatowego cena jest tak niska jak najniższe na ceneo, a wliczając opcję darmowej dostawy daje to prawdopodobnie najlepszą ofertę hehe ;)


REKLAMA